Wyniki XIV edycji konkursu "Zagłębiowskie Palmy Wielkanocne"

WYNIKI XIV EDYCJI KONKURSU
„ZAGŁĘBIOWSKIE PALMY WIELKANOCNE”

W 2014 r. do konkursu przystąpiło 13 placówek oświatowych i instytucji. Szkoły różnych szczebli z terenu Będzina, Sosnowca, Czeladzi a także Specjalny Ośrodek Szkolno -  Wychowawczy w Będzinie, Dom Pomocy Społecznej w Będzinie , Dom Pomocy Społecznej w Będzinie –Grodźcu, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie oraz Świetlica Wiejska i Kafejka Internetowa w Leśniakach. Zgłoszono 37 prac konkursowych wykonanych przez 53 uczestników (w kategorii dzieci do lat 12 zgłoszono 31 prac, w kategorii szkół gimnazjalnych zgłoszono 2 prace, w kategorii szkół średnich i dorosłych zgłoszono 4 prace).

W dniu 28.03.14 komisja w składzie:
Przewodniczący
Wioletta Mikuła– Dyrektor  Muzeum Zagłębia w  Będzinie
Roman Goczoł -  Naczelnik Wydziału  Oświaty UM w Będzinie,
Dobrawa Skonieczna - Gawlik etnograf w Muzeum Zagłębia w Będzinie
Bartosz Gawlik - plastyk Muzeum Zagłębia w Będzinie

Sekretarz – Agnieszka Milka - Dział Edukacyjno – Promocyjny Muzeum Zagłębia w Będzinie
przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:

Dzieci do lat 12–tu:

I miejsce:  ANASTAZJA WÓJTOWICZ, SP nr 10 w Będzinie, opiekun: Ewa Nowicka,
II miejsce: JAKUB KOŁODZIEJ i WOJCIECH KRZYSZKIEWICZ, SP nr 10 w Będzinie, opiekun: Ewa Nowicka
II miejsce: WIKTORIA RYDLEWSKA, SP nr 10 w Będzinie, opiekun: Ewa Nowicka
III miejsce; MAKSYMILIAN WÓJTOWICZ i TYMON STELMACH, SP nr 10 w Będzinie, opiekun: Ewa Nowicka

wyróżnienia:

ADAM KREMPA, SP nr 6 w Sosnowcu, op. s. Jozuela M. Biernat
ZOFIA PIENIĄŻEK I KAJA KRAMARCZYK, SP nr 1 w Będzinie, opiekun: Elżbieta Kowalik i Agnieszka Zugaj
ARTUR JEZIORSKI, Świetlica Wiejska oraz Kafejka Internetowa w Leśniakach, opiekun: Agnieszka Ożóg
SABINA SMOLAK, SP nr 8 w Będzinie, opiekun: Marta Gwiazda

Młodzież gimnazjalna:

I, II i III miejsca – nie przyznano

wyróżnienie:

AGNIESZKA FURTACZ, Gimnazjum przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelisławicach, opiekun: Małgorzata Ziaja.
DAMIAN KYRCZ I PAULINA SKALSKA, Gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Będzinie, opiekun: Dorota Kostewicz i Andrzej Kotłowski

Młodzież szkół średnich i dorośli:

I, II i III miejsca – nie przyznano

wyróżnienie:

ANETA WAŁEK, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym w Będzinie, opiekun: Aleksandra Maciejczyk.

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY